Nowy Rok!

Marszobiegiem w Nowy Rok!
Wytrwaj w postanowieniu noworocznym!
Masz podwójną motywację do biegania.
Spróbujesz?

Jakie jest Twoje postanowienie noworoczne? Marzysz o pięknej sylwetce? Lepszym samopoczuciu? Świetnej formie? Pomożemy Ci spełnić je wszystkie!

Kupując książkę Bieganie metodą Gallowaya. Ciesz się dobrym zdrowiem i doskonałą formą!drugą – Postanowienia noworoczne. Jak zmienić nawyki, zrealizować plany i spełnić marzenia, która sprawi, że wytrwasz w swoim postanowieniu – dostaniesz gratis! Z takim duetem z łatwością spełnisz TO postanowienie i dobiegniesz do celu!

Odstresuj się i zacznij biegać — dla czystej przyjemności! Bieganie jest dobre na wszystko! Pomaga zrzucić zbędne kilogramy, poprawia sprawność, zapewnia dobre samopoczucie, wzmacnia zdrowie. Nie musisz kupować kosztownych karnetów na siłownię, by cieszyć się doskonałą formą — i to przez cały rok!

Jeśli myśl o bieganiu zawsze zaprzątała Twoją głowę, ale nigdy nie znalazłeś wystarczających powodów aby zacząć ten sport – dobrze trafiłeś! My zmotywujemy Cię podwójnie! :)

Z tymi książkami w ciągu 8 tygodni zyskasz formę, dzięki której bez problemu pokonasz dystans co najmniej 5 km!

Zapomnij o tym, że nie można zmienić swoich nawyków z dnia na dzień, a nawet z tygodnia na tydzień! To możliwe! Jeśli chcesz wytrwać w postanowieniu, musisz stworzyć wymierny, osiągalny cel i nauczyć się unikać typowych, czyhających na Ciebie pułapek… Każdy człowiek ma własny sposób na wprowadzanie trwałych zmian. To, co sprawdza się u jednej osoby, niekoniecznie musi przynieść efekty u drugiej. Musisz więc odkryć własną receptę na sukces. Kiedy już będziesz wiedział, co Cię najbardziej motywuje i jakie strategie są najskuteczniejsze w Twoim przypadku, bez trudu zmienisz swój świat!

Ten wpis został opublikowany w kategorii do biegu. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz