Patroni Medialni

Główny Patron Medialny

Główny Patron Medialny

style=

Program 3 Polskiego Radia, czyli Trójka, to stacja wyjątkową i elitarna. Jest marką szanowaną, rozpoznawalną na rynku i obdarzoną przez odbiorców dużym zaufaniem.
Trójka proponuje słuchaczom autorskie audycje prowadzone przez kultowych dziennikarzy.

Patroni Medialni


Audycja nadawana na antenie Programu 3 Polskiego Radia, prowadzona przez dziennikarza Krzysztofa Łoniewskiego i zawodowego biegacza Pawła Januszewskiego. Organizują także akcję pod tym samym tytułem w 17 największych miastach Polski.


To największy portal sportowy w Polsce – wiadomości sportowe z najważniejszych wydarzeń, relacje i wyniki meczów na żywo.


Akcja społeczna organizowana przez Agorę SA, która popularyzuje bieganie jako rekreacyjną formę ruchu. W tym roku odbyła się już siódma edycja.


Jeden z największych portali poświęconych bieganiu i imprezom biegowym w Polsce. Jego misją jest dostarczania rzetelnych oraz wyczerpujących informacji na temat świata biegów – wydarzeń, produktów i akcji społecznych.


Polskie wydanie największego na świecie magazynu dla biegaczy. “Runner’s World” pomaga, doradza i motywuje biegaczy w różnym wieku i o różnych możliwościach. Cel: sprawić, aby jak najwięcej osób pokochało bieganie!


Jedyny magazyn dla kobiet ceniących aktywny styl życia. Od 200o r. zachęca kobiety do aktywnego trybu życia i dbałości o ciało i ducha.


Wszystko o kobietach. Wszystko dla nas i o nas kobietach. Niezbędnik każdej kobiety. Sprawdź serwis MilionKobiet.

Możliwość komentowania jest wyłączona.